Hlavní náplní zaměstnanců a klientů pracujících v našich sociálně terapeutických dílnách je ruční výroba zahradní, figurální, užitkové a upomínkové keramiky, šití textilních výrobků a výroba jiných rukodělných drobností. Specializujeme se jak na ruční výrobu květináčů, truhlíků, ale i na ruční modelování plátovou technikou.

Je důležité zdůraznit, že za tímto uměleckým procesem stojí také náš tým klientů, kteří s velkým nasazením a nadšením přistupují k výrobě. Jejich tvůrčí energie a schopnosti přinášejí do každého výrobku jedinečný osobní dotek. Společně se zaměstnanci tvoří prostředí, kde každý jednotlivý kousek nese stopy individuálních příběhů a snahy o seberealizaci.

Každý zakoupený výrobek z naší dílny tak nese s sebou nejen krásu a originalitu, ale také příběh a podporu našich klientů.


Hledáte originální dárek? Chcete vybavit penzion, hotel nebo restauraci, obchod s dárky, s květinami....? Navštivte nás v provozovně 1. máje 74 ve Vimperku. Naleznete zde keramické květináče, zahradní truhlíky různých tvarů a velikostí, ale i jiné originální drobnosti.

 

Naše keramické doplňky oživí a zútulní vaši zahradu. Tato zahradní keramika je vhodná nejen pro květiny a dekoraci venkovních, ale i vnitřních prostor. Vypaluje se na 1200°C, což zaručuje mrazuvzdornost. Naše keramika je výsledkem ruční práce - každý kus je originál a trošku odlišný. Keramiku vyrábíme i na zakázku dle přání a požadavků zákazníka. Dotazy  nebo objednávky  na tel. čísle – 774 966 533 nebo na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Dodací lhůta zakázkového zboží je cca do tří týdnů (záleží na počtu a druhu objednané keramiky).


Výrobky jsou zdravotně nezávadné. Glazury splňují hygienické požadavky na výrobky dle zákona č.258/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů a vyhlášky MZ ČR č.38/2001 Sb. ve znění pozdějších předpisů.

 

Nabízíme i dárkové poukázky na výběr zboží v hodnotě, kterou si sami určíte.

  

Naše výrobky si můžete zakoupit v Obchůdku Spolku Slunečnice - 1. máje 74 - přízemí, Vimperk

a také nabízíme prodej přes sociální sítě FB. 

 

Jakou drobnost z našich dílen si odnesete? Vše je originální a ručně vyráběné s láskou.

 

  • Zrcátka, magnetky, buttony s různými motivy (možnost výroby motivu na přání)
  • Ručně vyráběné šperky – náušnice, náramky, přívěsky… (z keramiky, vlny, či korálků) a knoflíky
  • Přání, klíčenky
  • Ručně ušité drobnosti- andělky, skřítkové, kočky, plátěné tašky, sáčky…
  • Notýsky, zápisníky
  • Plstěná pouzdra a taštičky z ovčí vlny
  • Povlaky na polštářky…
  • Malované obrazy
  • Svíčky